Čtyři jednoduché kroky jak zvětšit prsa

Pokud hledáte odpověď na otázku jak zvětšit prsa, pokračujte a čtěte dál. Díky doplňku stravy BreastEXTRA+ který představuje kvalitní pilulky na zvětšení prsou je dosažení větších a krásnějších prsou otázkou pouze čtyř jednoduchých kroků. Tak jednoduché a přitom účinné to může být.

floating-leaf
floating-leaf
1
Začněte s užíváním doplňku stravy BreastEXTRA+

Začněte užívat prášky BreastEXTRA+ 2x denně, začátkem druhé poloviny menstruačního cyklu a dodržujte instrukce na etiketě. Tak zajistíte silný nástup účinku. Po 2 týdnech užívání budou již změny na vašich prsou patrné, budou pevnější a pokožka bude na dotek jemná a napnutá. V případě potřeby můžete upravit dávkování až na 3 tablety 2x denně.

2
Jezte kvalitní potraviny s dobrou výživovou hodnotou

Aby se vaše tělo mohlo začít transformovat do požadované podoby, potřebuje stavební látky. Snažte se proto jíst nutričně hodnotnou stravu. Ovoce, zelenina, obiloviny, vydatný příjem bílkovin a proteinů v podobě masa a mléčných výrobků vám zajistí dostatečné množství „materiálu“ na stavbu vašich nových a velkých prsou.

3
Hodně relaxujte a odpočívejte

Protože růst prsou probíhá zejména v klidovém režimu, hodně relaxujte a odpočívejte. Zajděte si na masáž, nebo požádejte partnera. Vyhýbejte se stresovým faktorům a spěte alespoň 8 hodin denně. Právě během spánku se mobilizují aktivní molekuly obsažené v přípravku BreastEXTRA+ a podněcují tak tvorbu tkáně prsní žlázy.

4
Dbejte na pravidelnost užívání

Jakmile se dostaví první výsledky v podobě zvětšení prsou a zlepšení stavu pokožky, mnohé ženy mají tendenci porušit pravidelné užívání pilulek. BreastEXTRA+ není pouze obyčejný doplněk stravy. Je navržen tak, aby vás posouval vpřed a obnovil váš pocit sebevědomí a celkové sexuální přitažlivosti. Užívejte ho alespoň 3 měsíce a buďte sexy a krásnou jako nikdy předtím. Všechno je možné, jen netřeba polevit!

Aby se dostavili oslňující a trvalé výsledky, BreastEXTRA+ doporučujeme užívat pravidelně po dobu 3 měsíců. Objednejte si proto výhodný balíček s 390 tobolkami, s vysokou slevou. 

Jako prsa rostou a mění svůj tvar?

Během období puberty ženský organismus začíná produkovat pohlavní hormony estrogeny, které napomáhají vývoji prsní žlázy. Množství jejich produkce ovlivňuje velikost a tvar prsou.

Doplněk stravy BreastEXTRA+ a přírodní extrakty, které jsou součástí přípravku, jsou odborníky považovány za fytoestrogeny – přírodní látky podobné hormonu estrogen. Ty stimulují ženský organismus k produkci tkáně, které má za následek růst poprsí.

Přírodní složení
pomůže zvětšit poprsí

1
Jam čínsky

Jam čínsky je rostlina, která přispívá k rovnováze ženských pohlavních hormonů. Pro svou schopnost dodávat tělu fytoestrogeny se používala již ve staré čínské medicíně. Navíc podporuje prokrvení v oblasti hrudníku, čímž dochází ke zlepšení přenosu živin do prsou. Jam čínský podporuje činnost žlázy s vnitřní sekrecí a napomáhá zvýšit hladinu látek potřebných na výrazný růst poprsí.

2
Fenykl

Fenykl se již po staletí používá jako sexuální stimulant a afrodiziakum. Rovněž se využívá jako přírodní prostředek na úpravu hormonální rovnováhy. Navíc napomáhá při bolestivé menstruaci nebo při bolestech hlavy spojených s menstruací. Extrakt z této rostliny normalizuje hladinu cukru v krvi a přináší celkový pocit tělesné pohody.

3
Andělika čínská

Andělika čínská stimuluje produkci estrogenu a normalizuje ženský reprodukční a hormonální systém. Obsahuje několik důležitých látek, které pomáhají při problémech spojených s menstruací a s menopauzou. Díky tomu, že dokáže výrazně ovlivnit produkci estrogenu, ve spolupráci s ostatními složkami účinně působí při zvětšení prsou.

4
Serenoa plazivá

Serenoa plazivá je látka, která pomáhá při udržování optimální hladiny hormonů v organismu, což je nezbytné pro ideální vývoj a růst poprsí. Pozitivně ovlivňuje činnost reprodukčních orgánů a díky obsahu prolaktinu zvyšuje frekvenci dělení buněk v prsních žlázách, čímž napomáhá jejich zvětšení. Zajímavostí je, že účinkuje i jako afrodiziakum a má příznivé účinky na psychiku.

5
Pískavice řecké seno

Fenugreek (nebo pískavice řecké seno) je vydatným zdrojem fytoestrogenů, flavonoidů a saponinů. Výtažky z této rostliny jsou známé svou schopností stimulovat tvorbu mateřského mléka u kojících žen, ale zejména tím, že podporují růst prsů. Rovněž podporuje metabolismus tuků, a tak udržuje vaši štíhlou linii.

6
Kolagen

Kolagen tvoří až 75 % tkáně pokožky. Už po 25. roku života se obsah kolagenu v pokožce snižuje každoročně o 1,5 %. Tento pokles se nejčastěji začne projevovat tam, kde je pokožka nejjemnější, tedy na poprsí. Doplňování kolagenu je proto potřebné pro zachování zdravé, pružné a hebké pokožky.

7
Sójové isoflavonoidy

Sójové izoflavonoidy jsou nejvýznamnější fytoestrogeny. Potlačují nežádoucí estrogenní aktivity, díky čemuž se podílejí na snižování výskytu nádorů souvisejících s hladinou estrogenu (rakovina prsu, rakovina dělohy). Vážou se ve velké míře na estrogenní receptory přímo v tkáních prsou, čímž způsobují jejich růst a zpevnění.

Podrobnosti o výživovém doplňku BreastEXTRA+

Složení v doporučené denní dávce:

Jam čínský 320 mg, Fenykl 280 mg, Pískavice 240 mg, Andělika čínská 240 mg, Pastala rozprostřená 200 mg, Sójové isoflavony 180 mg, Serenoa plazivá 160 mg , Hydrolyzovaný kolagen (živočišný) 60 mg, Želatina, protispékavá látka – stearan hořečnatý. Hmotnost netto: 16,3g (30CPS varianta) nebo 48,9g (90CPS varianta).

Doporučené dávkování: 2 kapsle 2x denně zapít dostatečným množstvím tekutin.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Výrobek obsahuje sóju! V případě alergie na sóju nepoužívejte doplňek stravy BreastEXTRA+.

Tyto média
se o nás zmínili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Garance 100% spokojenosti

Okamžité odeslání

Poštovné zdarma nad 2000 Kč

Vyberte si jeden z výhodných balíčků
s rychlým doručením

BreastExtra
30 tobolek

BreastExtra 30 tobolek

BreastExtra30 tobolek

395 

Vystačí na 1 týden

BreastExtra
90 tobolek

BreastExtra 90 tobolek

BreastExtra90 tobolek

1100 

Vystačí na 3 týdny

Nejoblíbenější

BreastExtra balík
120 tobolek

BreastExtra 120 tobolek

BreastExtra balík120 tobolek

1295 

Vystačí na 1 měsíc

BreastExtra balík
390 tobolek

BreastExtra 390 tobolek

BreastExtra balík390 tobolek

3190 

Vystačí na 3 měsíce