Časté dotazy

kocka megaprsia

Vy se ptáte –
my odpovídáme

Připravili jsme pro vás souhrn nejčastějších dotazů našich klientek, abyste získaly rychlé a přesné odpovědi na vše co vás zajímá.

V případě, že byste nenašly odpověď na vaši specifickou otázku, podívejte se také do sekce poradna, kde se některým tématům věnujeme podrobněji.

Jak se pilulky užívají?

Užívejte 2 x denně 2 tablety, začátkem druhé poloviny menstruačního cyklu (zhruba 10 dní poté, co vám skončila poslední menstruace). Je důležité, abyste přípravek dávkovaly poctivě a pravidelně. Dále se doporučuje lehké masírování prsou dvakrát denně po 5 min, nejméně však jednou za den. Pro trvalý maximální a trvalý efekt doporučujeme užívat 9-11 týdnů.

Mám přípravek používat i během menstruace?

Ano, jak už jste začaly s užíváním, nikdy jej nepřerušujte. A to ani při menstruaci. Pro výrazné výsledky je důležité dodržet pravidelné dávkování.

Přiberu tuk, pokud budu tabletky užívat?

Ne, tento přípravek na zvětšení poprsí nefunguje na bázi zvyšování podílu tělesného tuku. Nemusíte se proto bát o vaše štíhlé křivky.

Jak to funguje?

Přípravek obsahuje fytohormony angelica sinensis, wild yam, black cohosh, fenugreek, damiana a další látky, působící jako přírodní náhrada estrogenů, stimulují organismus ženy k vytváření tkáně prsní žlázy a mají za následek růst prsou. Na rozdíl od klasické hormonální terapie působí zároveň jako prevence výskytu nádorů závislých na hladině estrogenů (nádory prsů, vaječníků).

Funguje přípravek BreastEXTRA+ rychle?

Ano. Výsledky jsou výjimečně rychlé. Už po deseti dnech užívání budou patrné výsledky. Prsa budou pevnější a plnější. Po několika týdnech už budou změny opravdu významné. Projeví se například i na velikosti podprsenky, kterou budete nosit.

Užívám antikoncepci, existují nějaké kontraindikace pro užívání přípravku BreastEXTRA+?

Žádné kontraindikace pro užívání přípravků BreastEXTRA+ neexistují, jelikož se jedná o přípravek čistě přírodního složení. Přesto se však nedoporučuje užívat přípravek během těhotenství a kojení, i když ani v tomto období nejsou zjištěny žádné nežádoucí účinky.

Existuje minimální věk pro nákup BreastEXTRA+?

Ano, minimální věk pro užívání je 18 let. Do tohoto období totiž ještě není ukončen vývoj mladé ženy a prsa ještě rostou.

Kde se dají balíčky BreastEXTRA+ zakoupit?

Přípravek BreastEXTRA+ není momentálně distribuován do lékáren ani specializovaných prodejen, nakolik chceme zajistit co nejlepší ceny produktu pro naše klientky. Je proto dostupný pouze přímým prodejem přes internet.

Jak mi bude zboží dodáno?

Můžete si vybrat ze tří možností doručení zboží. Zaslání poštou na dobírku (diskrétní balíček Vám donese pošťák nebo si ho vyzvednetě na pošte – platíte, až při převzetí zboží). Zaslání kurýrní společností (diskrétní balíček Vám donese kurýr, který Vás před doručením kontaktuje – platíte, až při převzetí zboží). Osobní odběr ve skladu Comgate na ulici P3 park, hala D1 Do Čertous 2635 Praha 9 – Horní Počernice, kde můžete platit hotovostí.

Bude mi zboží dodáno diskrétně?

Ano, můžete se spolehnout. Vaše zboží bude odesláno v diskrétním balení, které ho bude chránit před poškozením a zároveň před zraky zvědavců.

Mám právo zboží vrátit, pokud se mi nebude líbit?

Garantujeme 100% spokojenost nebo vrácení peněz. To znamená, že pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s produktem spokojená, můžete ho poslat zpět a my vám vrátíme peníze. Peníze vám vrátíme za každé neotevřené balení. Více informací o tom jak zboží vrátit naleznete na této stránce.

Máte další otázky?

podívejte se také do poradny a zjistěte více

 

BreastEXTRA výhodné balíčky s rychlou objednávkou
Vyberte si jeden z balíčků

BreastExtra
30 tobolek

BreastExtra 30 tobolek

BreastExtra30 tobolek

395 

Vystačí na 1 týden

BreastExtra
90 tobolek

BreastExtra 90 tobolek

BreastExtra90 tobolek

1100 

Vystačí na 3 týdny

Nejoblíbenější

BreastExtra balík
120 tobolek

BreastExtra 120 tobolek

BreastExtra balík120 tobolek

1295 

Vystačí na 1 měsíc

BreastExtra balík
390 tobolek

BreastExtra 390 tobolek

BreastExtra balík390 tobolek

3190 

Vystačí na 3 měsíce